infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Jaki monitor kupić do 500 zł? Poznaj zalety sprzętu poleasingowego

Stoisz przed zakupem nowego monitora? Dobrze zatem zastanów się nad tym, jaki model wybierzesz, gdyż to właśnie ten element decyduje o komforcie korzystania z komputera. Twoja decyzja musi być więc dobrze przemyślana. Czy to oznacza, że będziesz musiał wydać na to fortunę? Otóż nie. Pokażemy Ci, jaki monitor można kupić do 500 zł i to wcale nie oszczędzając na jego jakości.

Jaki monitor kupić do 500 zł?

Twój budżet jest ograniczony, a jednocześnie potrzebujesz sprzętu dobrej jakości? Przemyśl zakup jednego z produktów poleasingowych. Są to urządzenia znanych marek, w bardzo przystępnych cenach. Może tym sposobem nie nabędziesz najnowszego monitora, ale same modele nie są przestarzałe. To dlatego, że okres leasingu wynosi maksymalnie 5 lat. W rzeczywistości jednak umowy najczęściej podpisywane są na 2 do 3 lat. Do tego monitory poleasingowe zazwyczaj są w naprawdę świetnym stanie. Co prawda mogą mieć drobne ślady użytkowania, lecz w żaden sposób nie wpływa to na ich sprawność. Sprawdź ofertę dostępną w naszym e-sklepie, a sam się o tym przekonasz. Dodatkowo na nasz asortyment dajemy gwarancję – masz więc pewność co do tego, że zakupiony produkt posłuży Ci naprawdę długo.

Czym jest monitor poleasingowy?

Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się z terminem leasing. Jest to tak jakby długoterminowy wynajem lub zakup na raty. W związku z tym wiąże się to z comiesięcznym uiszczaniem odpowiedniej opłaty. Należy jednak zaznaczyć, że w tym wypadku leasingobiorca nie jest właścicielem monitora. Dzięki temu zawarcie umowy nie wpływa na jego zdolność kredytową.

Leasing zawierany jest na określony czas. Po jego wygaśnięciu są dwie możliwości. Pierwsza z nich to wykupienie produktu za z góry ustaloną cenę. Kwota ta jest zazwyczaj dużo niższa niż wartość rynkowa. Można też po prostu oddać monitor i wziąć nowy, podpisując przy tym kolejną umowę. To właśnie dlatego na rynku znaleźć można bardzo dobrej jakości sprzęt poleasingowy.

A więc, jaki monitor kupisz do 500 zł? Postawisz na nowy sprzęt, czy może skusisz się na ofertę urządzeń poleasingowych? Wierzymy, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, okaże się ona słuszna. To w końcu Ty masz być użytkownikiem monitora, a tym samym najlepiej znasz swoje potrzeby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl