infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Diagnostyka Komputera

Diagnostyka komputera – zbadamy Twój sprzęt i wspólnie ustalimy, co dalej

Wydajność Twojego komputera znacznie spadła? A może urządzenie uległo awarii? Nie musisz od razu biec do sklepu w celu zakupu nowego modelu. Na początek ustal, co jest tego przyczyną. Prowadzimy kompleksową diagnostykę komputerów. Jesteśmy więc w stanie zgromadzić dla Ciebie informacje na temat problemu, który się pojawił. Po wszystkim dostarczymy Ci szczegółowy raport oraz wycenę kosztów naprawy za usuniętą usterkę bądź wymianę części. Dzięki temu będziesz mógł ustalić, czy naprawa jest opłacalna. Diagnostyka jest w pełni darmowa. Jednocześnie jest to duże ułatwienie w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej dalszego postępowania ze sprzętem.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do diagnostyki komputerów

Problemy z komputerem mogą mieć różne podłoże. Niekoniecznie też dany objaw musi świadczyć o konkretnej usterce. Czasami powodów jego pojawienia się może być kilka. Dlatego też nie opieramy się tylko i wyłącznie na problemach, które zgłaszasz. Diagnostykę komputera przeprowadzamy również z użyciem profesjonalnych narzędzi. To pozwala nam szczegółowo przeskanować każde urządzenie i ustalić, co jest przyczyną nieprawidłowości. Po wykonaniu badania otrzymasz kompleksowy raport dotyczący wszystkich uszkodzonych komponentów. Nasze długoletnie doświadczenie, w połączeniu z fachowym oprzyrządowaniem, gwarantuje Ci szybkie i precyzyjne postawienie diagnozy.

Profilaktyczna ocena wydajności

Twoje urządzenie na pierwszy rzut oka wydaje się sprawne? Niekoniecznie musi jednak tak być. Warto zatem raz na jakiś czas przeprowadzić profilaktyczną ocenę wydajności. W ten sposób sprawdzisz kondycję podzespołów i zdiagnozujesz działanie urządzenia. Pozwoli to ocenić, czy wszystkie podzespoły funkcjonują poprawnie – czy nie dochodzi np. do przegrzewania sprzętu lub też nie traci on stabilności przy długotrwałej pracy. W ten sposób można wykryć problemy, które mogą być jeszcze niewidoczne.

Profilaktyczna ocena wydajności to zatem doskonały sposób na to, aby uniknąć poważnej awarii w przyszłości. Działanie to pozwoli Ci również ocenić, czy Twój sprzęt jest nadal tak samo wydajny. Po wszystkim będziesz mógł zaplanować dalsze działania w celu uzyskania maksymalnej efektywności. Jedną z możliwości jest np. optymalizacja systemu, dzięki której zachowasz urządzenie w najlepszej formie.

Fachowe doradztwo

Nasi pracownicy odznaczają się dużym doświadczeniem. Przekłada się to na możliwość udzielenia fachowego doradztwa. Po dokonaniu diagnostyki Twojego komputera zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie. W razie wątpliwości odpowiemy również na wszystkie stawiane przez Ciebie pytania. W rezultacie będziesz w pełni świadomy tego, co dzieje się z Twoim sprzętem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i oczekiwania. Być może na podstawie przeprowadzonej diagnostyki zechcesz szerzej skorzystać z naszych usług. Dajemy Ci przy tym aż dwie możliwości. Prowadzimy profesjonalny serwis komputerów i laptopów, w którym usuniemy usterkę. Jeśli jednak okaże się, że sprzęt nie nadaje się do naprawy, masz także możliwość jego wymiany na nowy model, korzystając z naszej oferty urządzeń poleasingowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl