infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Serwis Komputerów

Kompleksowy serwis komputerów – zadbamy o niezawodność i wysoką wydajność Twojego urządzenia

Obecnie w większości przypadków komputer stacjonarny musi odznaczać się dużą wydajnością. Ze względu na większe możliwości z tego typu sprzętu korzystają zazwyczaj gracze i profesjonaliści obsługujący bardzo zaawansowane oprogramowanie. To sprawia, że komputer narażony jest na częstą, długą i intensywną eksploatację.

Jednocześnie wszelkie usterki mogą znacznie utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Początkowo możesz zaobserwować jedynie spowolnienie pracy systemu, aż w końcu niestety może dojść do rozległej awarii. Urządzenie dobrej jakości to dość spory wydatek. Nic więc dziwnego, że nie zawsze w grę wchodzi wymiana sprzętu na nowy. Zabranie się za naprawę na własną rękę może jednak tylko pogorszyć sprawę. Warto zatem oddać sprzęt w ręce profesjonalistów.

Ze swojej strony oferujemy kompleksowy serwis komputerów. Zajmujemy się zarówno naprawą, jak i modernizacją urządzeń pod kątem wymagań i oczekiwań użytkowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci niezawodność Twojego urządzenia PC oraz wysoką wydajność jego pracy. Zdaj się na nas i powierz nam swój sprzęt, a my zadbamy o całą resztę!

Regularnie przeprowadzaj serwis swojego komputera

Zastanawiasz się, kiedy należy udać się ze swoim komputerem do serwisu? Nie czekaj na awarię – rób to regularnie! Tylko szybka reakcja uchroni Cię przed poważną usterką. W przypadku urządzeń stacjonarnych najczęściej dochodzi do przegrzania podzespołów. Jedną z przyczyn takiej awarii są zanieczyszczenia. Raz na jakiś czas przeprowadzaj zatem gruntowne czyszczenie i konserwację wewnętrzną.

Nasi klienci często potrzebują także reinstalacji systemu. W większości przypadków dotyczy to komputerów, z których korzystają gracze. Regularna instalacja nowych gier i zapisywanie wielu plików z czasem prowadzą do spowolnienia urządzenia. Rozwiążemy Twój problem związany z oprogramowaniem. W ten sposób pozbędziesz się pozostałości po różnych plikach, złośliwych programów i wirusów, a tym samym zapomnisz o trudnościach z odczytywaniem dysku lub też przeglądaniem Internetu.

Dokonaj modyfikacji wnętrza komputera PC

Zaletą komputerów stacjonarnych jest to, że bardzo łatwo można dostosować ich poszczególne parametry do własnych potrzeb. Wystarczy jedynie dokonać stosownej modyfikacji wnętrza urządzenia. Nasz serwis komputerów zrobi to dla Ciebie. Wykonujemy zarówno wymianę określonych podzespołów, jak i profesjonalną rozbudowę sprzętu. Wszystko pod kątem wymagań i oczekiwań naszych klientów.

W tym zakresie mamy naprawdę duże doświadczenie, dlatego też pomożemy Ci dobrać wszystkie komponenty. Z chęcią odpowiemy też na Twoje pytania i szczegółowo uzasadnimy nasz wybór. To ułatwi Ci podjęcie decyzji i pozwoli uzyskać satysfakcję z wykonanej usługi. Dzięki odpowiedniej modyfikacji otrzymasz nie tylko wydajniejszy sprzęt – przeprowadzenie tego zabiegu z pewnością korzystnie wpłynie też na zawartość Twojego portfela, gdyż uchroni Cię przed zakupem nowej jednostki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl