infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Serwis

Serwis komputerów i laptopów – profesjonalna i skuteczna obsługa sprzętu

Awaria urządzenia bądź systemu nie musi od razu kończyć się wymianą sprzętu na nowy. Czasami wystarczy skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który zdiagnozuje problem i usunie ewentualną usterkę. Zakres ten znalazł się w naszej ofercie. Świadczymy kompleksowe usługi związane z naprawą komputerów i laptopów – rozpoczynając od diagnostyki, aż po skuteczną obsługę Twojego sprzętu.

Jesteśmy pasjonatami, którzy mają duże doświadczenie w tej branży. To nie tylko świadczy o naszym profesjonalizmie, ale przede wszystkim gwarantuje Ci jakość i precyzję oferowanych usług. Obsługujemy każdy rodzaj komputera i laptopa, skutecznie przywracając sprzęt do życia. Wszystko odbywa się w bardzo krótkim czasie, tak aby nasi klienci mogli szybko wrócić do wykonywania wcześniejszych czynności.

Możemy także przyspieszyć bądź udoskonalić posiadany przez Ciebie sprzęt, jak i również dokonać stosownej konserwacji. Zakres usług zależy w dużej mierze od Twoich potrzeb i oczekiwań. W rezultacie będziesz mógł cieszyć się sprawnością swojego urządzenia jeszcze przez długi czas. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego

Przeprowadzimy instalację systemu operacyjnego dla posiadaczy nowego sprzętu oraz reinstalację systemu na urządzeniach wymagających odświeżenia lub oczyszczenia z dobrze ukrytych wirusów i złośliwych programów. W tej usłudze znajduje się również instalowanie niezbędnych aktualizacji oraz sterowników dla danych komponentów Twojego komputera czy też laptopa. Przenosimy również dane klienta na nowo zainstalowany system.

 

Czyszczenie układów chłodzących i nie tylko

Wykonamy kompleksowe czyszczenie urządzenia z zabrudzeń i kurzu, będącego częstym winowajcą przegrzewania. W naszym serwisie pozbędziemy się zanieczyszczeń z ciężko dostępnych miejsc Twojego komputera: klawiatura, obudowa, wentylatory, radiator oraz wszystkie komponenty elektryczne. Dodatkowo oferujemy wymianę pasty termoprzewodzącej na procesorze.

Modernizacja sprzętu

W zależności od potrzeb pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich podzespołów do podniesienia wydajności komputera lub też przedłużenia życia starszych urządzeń.

Jeśli pracujesz na arkuszach kalkulacyjnych lub edytorach tekstu, to nie wymaga to dużej ilości pamięci RAM. Natomiast jeśli masz obsługiwać wiele aplikacji i bardziej wymagające programy, np. do obróbki video lub zaawansowane programy graficzne, dodanie pamięci RAM może znacznie zwiększyć wydajność komputera.

Duża dostępność i coraz niższe ceny dysków SSD pozwalają znacznie zwiększyć wydajność i szybkość pracy systemu w porównaniu do powoli odchodzących już na "emeryturę" dysków HDD. Komponenty te nierzadko dają drugie życie starszym komputerom z wolnymi dyskami talerzowymi.

 

 
 

Diagnoza i naprawa usterek

W naszym serwisie oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę naprawy.

Dokonujemy napraw:

– płyt głównych, uszkodzonych gniazd zasilania, we/wy audio, portów USB, portów LAN, naprawy po zalaniu,

– wymiany uszkodzonych matryc, np.: pęknięte matryce, częściowo wylane, uszkodzone podświetlenie, wymiana taśmy sygnałowej,

– wymiany klawiatury, np.: po zalaniu, uszkodzone klawisze,

– naprawa lub wymiana uszkodzonych touchpadów,

– naprawa uszkodzonych zawiasów w laptopach.

Doradztwo komputerowe

Komputery mogą pełnić wiele różnorodnych funkcji. Stanowią źródło informacji, centrum rozrywki, a nawet narzędzie pracy. Kluczowe jest zatem nie tylko utrzymanie urządzenia w pełnej sprawności. Ważny jest też odpowiedni dobór sprzętu, m.in. pod kątem parametrów, które należy dostosować do wykonywanych zadań.

Nasz serwis świadczy usługi związane z doradztwem komputerowym. Kierujemy się przede wszystkim potrzebami klienta, odpowiednio dopasowując wszystkie podzespoły. Dzięki temu otrzymujesz niezawodny i wydajny sprzęt komputerowy – do domu bądź do biura. To przekłada się na możliwość szybkiego i efektywnego korzystania z urządzenia.

Usługa doradztwa obejmuje też wątpliwości związane z naprawą usterki. Omówimy z Tobą ewentualne możliwości dalszego postępowania, co zdecydowanie ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji.

 

Profesjonalna obsługa

Dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług. Dlatego też gwarantujemy miłą obsługę, która zawsze służy Ci pomocą. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy Ci zawiłe kwestie. Wszystko to w prosty sposób – tak, abyś mógł bez problemu zrozumieć omawiany zakres.

O kosztach dowiesz się jeszcze przed naprawą

Koszty naprawy sprzętu mogą przyjmować różnorodne kwoty. Boisz się, że usunięcie usterki będzie nieopłacalne? Nie ma powodu do obaw. O takiej możliwości dowiesz się jeszcze przed przystąpieniem do czynności naprawczych.

Nasz serwis komputerów i laptopów prowadzi w pełni darmową diagnostykę. Na jej podstawie dowiesz się, z jakim rodzajem awarii masz do czynienia. To jednak nie wszystko! Po przeanalizowaniu zgromadzonych informacji przeprowadzimy dla Ciebie stosowną wycenę. To pozwoli Ci oszacować, czy naprawa urządzenia jest opłacalna. Zapewniamy Cię jednak, że w większości przypadków kwota, którą musisz zapłacić za naprawę, jest znacznie niższa niż kupno nowego sprzętu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl