infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Instalacja Systemu Operacyjnego

Instalacja i reinstalacja systemu operacyjnego – przywróć komputer do optymalnego stanu

System operacyjny odpowiada za pracę całego urządzenia. Należy więc zadbać o jego prawidłowe działanie. Niekiedy niezbędne jest zainstalowanie oprogramowania od zera. Nie wiesz, jak się za to zabrać? W takim razie nie ryzykuj, gdyż może Cię to wiele kosztować. Z chęcią Ci w tym pomożemy, przywracając komputer do optymalnego stanu. Dzięki temu urządzenie zostanie odświeżone i dokładnie oczyszczone z ukrytych wirusów oraz złośliwego oprogramowania. W rezultacie unikniesz spowolnienia systemu lub co gorsza jego awarii, co i tak skończyłoby się koniecznością reinstalacji. Usługa wykonana zostanie profesjonalnie i szybko. To daje Ci gwarancję, że instalacja systemu operacyjnego przebiegnie prawidłowo i będzie zgodna z wytycznymi producenta.

Instalacja nowego systemu czy jego aktualizacja – na którą z usług się zdecydować?

Instalacja nowego systemu pozwala na korzystanie z czystego oprogramowania, które można dostosować do swoich potrzeb. Niestety wymaga to stworzenia kopii zapasowej danych i instalacji nowych sterowników, kodeków oraz programów. Z tego względu o wiele bardziej kuszącą opcją może być aktualizacja systemu, podczas której zachowane zostają wszystkie pliki i dokumenty. Nadal można też korzystać z ulubionych programów. Niestety nie zawsze działanie to okazuje się wystarczające. Jeśli więc masz problem z podjęciem słusznej decyzji, z chęcią doradzimy Ci w doborze odpowiedniej usługi.

Kiedy instalacja nowego systemu operacyjnego jest koniecznością?

Instalacja nowego systemu operacyjnego niekiedy rodzi pewne obawy. Są jednak sytuacje, w których działanie to może okazać się koniecznością. Należą do nich m.in.:

– kupno nowego komputera bez wgranego oprogramowania,

– znaczne spowolnienie systemu,

– wymiana dysku twardego na nowy,

– zawirusowanie urządzenia,

– awaria systemu,

– chęć skorzystania z nowszej wersji systemu,

– planowanie sprzedaży sprzętu.

Instalacja niezbędnych aktualizacji i sterowników

Aby urządzenie działało prawidłowo i by można było korzystać z wszystkich oferowanych przez nie funkcji, konieczna jest instalacja oprogramowania dodatkowego. Są to wszelkiego rodzaju sterowniki i kodeki, które pozwalają np. na odtwarzanie dźwięku. Wszystko musi odbyć się zgodnie z wymaganiami danego komputera, co dla osób bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może stanowić nie lada wyzwanie. Oferujemy zatem swoją pomoc w kompleksowej konfiguracji systemu operacyjnego, dostrajając wszystkie niezbędne parametry. Uwzględnimy przy tym również Twoje potrzeby, dzięki czemu urządzenie będzie mogło działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na Twoje życzenie przeprowadzimy także aktualizację komponentów, co pozwoli Ci uzyskać sprzęt charakteryzujący się maksymalną wydajnością.

Nie musisz martwić się o utratę danych

Martwisz się o to, że instalacja nowego systemu operacyjnego doprowadzi do utraty cennych dla Ciebie plików? Nie musisz się obawiać, gdyż to, co niezbędne, zostanie zachowane. Mamy wiedzę i narzędzia pozwalające na korzystanie ze specjalistycznych metod przenoszenia danych. Wykonamy zatem niezbędną kopię zapasową i przerzucimy ją na nowe oprogramowanie. Usługę tę zrealizować możemy także w przypadku wymiany starego sprzętu na nowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl