infolinia: (32) 258 64 51, 600 412 585

Serwis Laptopów

Serwis laptopów – tchnij w swój sprzęt nowe życie

Laptopy to jedne z najpopularniejszych urządzeń, jakie znajdują się w naszych domach. Jednocześnie doskonale spisują się też przy wykonywaniu zadań biurowych. To wszystko zasługa ich mobilności oraz możliwości korzystania z urządzenia bez potrzeby podłączania go do źródła prądu. Nic więc dziwnego, że z takim rozmachem zaczęły zastępować ciężki i duży sprzęt stacjonarny.

Niestety, przenoszenie urządzenia i korzystanie z niego w rozmaitych warunkach wiąże się z pewnym ryzykiem. Tym samym nasi klienci często przychodzą do nas z laptopami, które uległy uszkodzeniom mechanicznym. Najczęściej mowa o zalaniu bądź upadku z wysokości. Takie sytuacje zazwyczaj kończą się uszkodzoną klawiaturą, matrycą, a nawet awarią całego urządzenia. Nie oznacza to jednak, że konieczne jest zakupienie nowego modelu – w większości taki sprzęt można jeszcze naprawić. Skorzystaj z usług naszego serwisu laptopów i sprawdź, co uległo awarii. Przeprowadzimy diagnostykę i sporządzimy dla Ciebie wycenę kosztów naprawy. Dzięki temu sam ocenisz, czy ratowanie urządzenia jeszcze się opłaca, czy też zmuszony będziesz wymienić sprzęt na nowy.

Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia w laptopach

Laptopy – tak samo, jak komputery stacjonarne – posiadają układ chłodzenia. W Twoich rękach leży więc zadbanie o to, aby był on w pełni wydajny. W przeciwnym razie może dojść do spowolnienia pracy urządzenia, a z czasem do jego przegrzania, co niestety spowoduje, że całkowicie przestanie działać. Jak temu zapobiec?

Należy przede wszystkim zadbać o regularne czyszczenie i konserwację sprzętu. To głównie zanieczyszczenia są przyczyną wadliwego działania układu chłodzenia. Czasami też dochodzi do zużycia bądź wyschnięcia pasty termoprzewodzącej, która wymaga okresowej wymiany. Odpowiada ona za przewodzenie ciepła i chłodzenie podzespołów komputera, co zapewnia lepszą i dłuższą pracę procesora. W naszym serwisie wszystkie te czynności wykonamy szybko i profesjonalnie. Wysoka jakość świadczonych usług i precyzja naszych działań z pewnością sprawią, że będziesz mógł użytkować swojego laptopa przez długi czas.

Dlaczego bezpieczniej udać się do serwisu?

W większości przypadków usunięcie awarii w uszkodzonym laptopie jest dość trudne. To samo tyczy się czyszczenia i konserwacji. Głównie jest to wynik tego, że czasy, kiedy można było samemu rozebrać całą obudowę, już dawno minęły. Obecnie producenci urządzeń stosują coraz lepsze zabezpieczenia, które mają chronić przez tego typu działaniem. Samodzielne rozkręcanie sprzętu może zatem zakończyć się uszkodzeniem wielu elementów, co mogłoby tylko pogłębić problem. Bezpieczniej jest więc udać się po pomoc bezpośrednio do profesjonalistów.

Prowadzony przez nas serwis laptopów może pochwalić się dużym doświadczeniem. Możesz być więc pewien, że Twoje urządzenie będzie w dobrych rękach. W zależności od Twoich potrzeb dokonamy stosownych napraw, czyszczenia i konserwacji, modernizacji, a nawet konfiguracji systemu operacyjnego. Prowadzisz firmę? Potrzebujesz określonych aplikacji i sterowników? Nie ma najmniejszego problemu – dopasujemy wszystkie ustawienia w Twoim laptopie tak, aby spełniały Twoje oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl