Dell Latitude 5520 15,6" FHD i5-1145G7 8GB 256GB kl. A
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dell Latitude 5520 to nowoczesny i solidny laptop biznesowy, zaprojektowany z myślą o codziennej pracy biurowej, zdalnej oraz zastosowaniach firmowych. Łączy w sobie wydajność, funkcjonalność oraz wygodę pracy na większym ekranie.
Procesor Intel Core i5-1145G7 zapewnia płynną i stabilną pracę w codziennych zadaniach. Dzięki 4 rdzeniom i 8 wątkom laptop dobrze radzi sobie z wielozadaniowością, obsługą dokumentów, wideokonferencjami oraz pracą w wielu aplikacjach jednocześnie

8 GB pamięci RAM pozwala na komfortowe korzystanie z podstawowych i średnio zaawansowanych programów, zapewniając stabilną pracę systemu.

Dysk SSD 256 GB gwarantuje szybkie uruchamianie systemu oraz sprawny dostęp do plików i aplikacji, co znacząco poprawia wygodę codziennego użytkowania.

Zintegrowana grafika Intel Iris Xe Graphics oferuje dobrą wydajność w zadaniach multimedialnych, pracy biurowej oraz lekkiej obróbce grafiki
15,6-calowa matryca Full HD zapewnia dużą przestrzeń roboczą, wyraźny obraz oraz komfort pracy z dokumentami i multimediami
Laptop w klasie A oznacza bardzo dobry stan wizualny i techniczny – sprzęt jest zadbany, w pełni sprawny i gotowy do pracy.
Windows 11 zapewnia nowoczesne, intuicyjne i bezpieczne środowisko pracy z dostępem do aktualnych funkcji i zabezpieczeń.

Solidna konstrukcja serii Latitude gwarantuje trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu.
To praktyczny i wydajny laptop biznesowy, który sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i codziennym użytkowaniu.
Laptop objęty jest 12-miesięczną gwarancją, z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy, co daje dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania.
Dane techniczne
| Producent | DELL |
| Model | 5520 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-1145G7, 8MB CACHE, 11 gen. |
| Taktowanie procesora | 2.60 - 4.40 GHz |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Pamięć RAM | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB SSD |
| Karta graficzna | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Wielkość ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Napęd optyczny | Beznapędowy |
| Kamera | Tak |
| Klawiatura w laptopie | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY PL |
| Porty USB 3.0 | 2 |
| Łącza bezprzewodowe | WiFi |
| Złącza | Audio, LAN, HDMI, 2xUSB 3.0, 2x USB typ C, czytnik kart SD |
| Licencja/COA | Windows 11 Professional |
| Zainstalowany system | Windows 11 Professional |
| Rodzaj licencji | OEM |
| Czas pracy na baterii | minimum 1h (używana) |
| Dodatkowe wyposażenie/funkcjonalność | Czytnik kart SD |
| W zestawie | Zasilacz |
| Stan | Używany |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |