Dell Latitude 7400 2w1 14" FHD dotyk i5-8265U 8GB 256GB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dell Latitude 7400 2w1 to nowoczesny i elegancki laptop biznesowy z funkcją tabletu, zaprojektowany z myślą o maksymalnej mobilności i wygodzie pracy. Dzięki obrotowemu ekranowi dotykowemu świetnie sprawdza się w biurze, pracy zdalnej, prezentacjach oraz podróży.
Procesor Intel Core i5-8265U zapewnia stabilną i płynną pracę w codziennych zadaniach. Dzięki 4 rdzeniom i 8 wątkom laptop dobrze radzi sobie z wielozadaniowością, pracą biurową, przeglądarką internetową oraz wideokonferencjami.

8 GB pamięci RAM pozwala na komfortowe korzystanie z podstawowych aplikacji oraz sprawne działanie systemu podczas typowych zadań.

Dysk SSD 256 GB zapewnia szybkie uruchamianie systemu oraz błyskawiczny dostęp do plików i programów, co znacząco poprawia wygodę pracy.

Zintegrowana grafika Intel UHD Graphics 620 umożliwia obsługę multimediów, prezentacji oraz podstawowych zadań graficznych.
14-calowa matryca Full HD dotykowa oferuje wyraźny obraz, dobrą ostrość oraz wygodną obsługę dotykową, a funkcja 2w1 pozwala korzystać z urządzenia również w trybie tabletu.
Smukła i solidna konstrukcja serii Latitude zapewnia wysoką trwałość oraz komfort użytkowania w trybie mobilnym.
Windows 11 oferuje nowoczesne, intuicyjne i bezpieczne środowisko pracy.

To uniwersalny i mobilny laptop biznesowy 2w1, który łączy wygodę tabletu z funkcjonalnością klasycznego laptopa.
Laptop objęty jest 12-miesięczną gwarancją, z możliwością przedłużenia do 24 miesięcy, co daje dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania.
Dane techniczne
| Producent | DELL |
| Model | 7400 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-8265U, 6MB cache, 8gen. |
| Taktowanie procesora | 1.60 - 3.90 GHz |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Pamięć RAM | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB M.2 NVMe |
| Karta graficzna | UHD Intel® do procesorów Intel® 8 generacji |
| Wielkość ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Powłoka ekranu | dotykowa błyszcząca |
| Kamera | Tak |
| Klawiatura w laptopie | Podświetlana |
| Układ klawiatury | QWERTY PL |
| Porty USB 2.0 | Brak |
| Porty USB 3.0 | 2 |
| Łącza bezprzewodowe | WiFi, Bluetooth |
| Złącza | Audio, LAN, HDMI, 2x USB 3.0, USB 3.1 C |
| Licencja/COA | Windows 11 Professional |
| Zainstalowany system | Windows 11 Professional |
| Rodzaj licencji | OEM |
| Czas pracy na baterii | bateria nowa |
| Dodatkowe wyposażenie/funkcjonalność | Czytnik kart SD |
| Stan | Używany |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |